Jak rezerwoać

JAK REZERWOWAĆ

Przy pomocy naszej wyszukiwarki w sposób prosty i szybki znajdą Państwo ofertę swojego wymarzonego wyjazdu.

1.Wyszukiwanie podróży.
Korzystając z kryteriów systemu rezerwacyjnego, proszę wybrać kierunek wypoczynku ,preferowane miejsce wylotu/wyjazdu, ilość osób oraz termin.

2.Wybór oferty.
Po określeniu wstępnych parametrów wycieczki, pojawią się  propozycje, najbardziej zbliżone do Państwa oczekiwań. Na tym etapie można już dokonać wyboru konkretnej oferty, oraz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu.

3. Rezerwacja/ zapytanie.
Jeśli któraś, z przedstawionych propozycji, wyda się Państwu interesująca można dokonać rezerwacji wstępnej za pomocą kontaktu telefonicznego 33/822 34 33, 506 145 066,lub wypełniając formularz zgłoszeniowy, podając niezbędne dane uczestników.
Wypełnione zgłoszenie( zapytanie) zostanie niezwłocznie przesłane do naszego biura, a pracownik skontaktuje się z Państwem , w celu omówienia szczegółów wyjazdu, oraz przeprowadzi przez dalsze etapy rezerwacji imprezy.

4. Zakup wakacji.
Po uprzednim potwierdzeniu wolnych miejsc, nasz konsultant przygotuje niezbędne dokumenty związane z Państwa wypoczynkiem i prześle na wskazany adres mailowy lub numer faxu.
Otrzymaną umowa zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa należy czytelnie podpisać i odesłać , za pośrednictwem poczty elektronicznej, do naszego biura. Wszystkie formalności można również dokonać w siedzibie naszego biura.
Po tym etapie następuje zapłata za Państwa wyjazd, w zależności od terminu rozpoczęcia imprezy będzie to zaliczka lub całość kwoty. Szczegóły transakcji omówią Państwo każdorazowo z konsultantem.

5.Dokumanty podróży.
Po dokonaniu wszystkich formalności, otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji,(dokonania zakupu wycieczki), które wydrukowane ,należy zabrać ze sobą, na lotnisko/ miejsce wyjazdu autokarem.

Ważne informacje.
1.Przed zakupem wypoczynku należy sprawdzić dokumenty tożsamości na podstawie ,których planują Państwo przekroczyć granicę.
Przy wylotach poza Unię Europejską , ważność paszportu musi opiewać  na co najmniej  6 miesięcy od daty powrotu.
2.Dzień przed podróżą prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem, w celu ostatecznego potwierdzenia godzin wylotu/wyjazdu.
3.W dniu  rozpoczęcia podróży, prosimy przybyć na lotnisko ok 2 godzin przed odlotem, oraz ok. 30 minut przy wyjeździe autokarem.

Pozostałe niezbędne informacje dotyczące wyjazdu, w tym przepisy wizowe, paszportowe, limity dotyczące bagażu , godziny wylotów itp. zostaną  przekazane indywidualnie, do każdej rezerwacji.